pirmdiena, 3. oktobris, 2022Vārda diena: Elza, Ilizana
crest1 crest2

Pozitīvs noskaņojums mācību gada beigās

Pievienots: 15.06.2022

Robežnieku pamatskolas skolēni jau vairākus gadus mācās izstrādāt un īstenot projektus. Šis mācību gads nebija izņēmums. Pēc savstarpējām sarunām nolēmām „Krāslavas novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projekta konkursa” ietvaros īstenot projektu, kas saistīts ar skolēnu mudināšanu uz labiem darbiem.

Sākuma posms ir sadarbība ar skolas administrāciju, visu skolēnu viedoklis, iepazīšanās ar citu skolu pieredzi šajā jautājumā. Pēc ilgām pārdomām mēs nolēmām rīkot balvas šādās nominācijās:

Portāla „Uzdevumi.lv” uzvarētājs;

Par sistemātisku skolas apmeklēšanu;

Skolēns, kuru atbalsta tehniskie darbinieki;

Skolēns, kuru atbalsta ēdnīcas darbinieki;

Skolēns, kuru atbalsta citi skolēni;

Skolas lepnums sportā;

Izaugsmes balva;

Skolēns - lepnums „Zinībās”;

Skolas lepnums aktivitātēs;

Gada absolvents.

Izvērtējot visu skolas darbinieku viedokli, skolēnu portfolio, 31. maija svinīgajā daļā, Robežnieku pamatskolā tika apbalvoti nominanti.

Portālā „Uzdevumi.lv” visvairāk punktu ir saņēmuši: Renāts Jacina, Valērija Jonina un Ričards Buko.

Par sistemātisku skolas apmeklēšanu bez neattaisnotiem kavējumiem balvu saņēma: Danila Petrovs, Renāts Jacina, Kirils Isaks, Valērija Strogonova, Vadims Ķeiris, Aļesja Buko.

Par cieņpilnu uzvedību, kārtības un tīrības ievērošanu balvu no tehniskā personāla saņēma Renāts Jacina.

Par kulturālu attieksmi pret ēdnīcas darbiniekiem paldies pateica Nikitam Orlovam.

Skolēni, kuriem ir cieņa skolas audzēkņu vidū, ir: Valērija Jonina un Renāts Jacina.

Par nopelnītajām sporta balvām tika apbalvots Maksims Kuļikovskis.

Balvu saņēma Renāte Jermolajeva un Ligita Avčinnika, skolēni, kuri savus mācību sasniegumus ievērojami uzlabojuši, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Nākamajā nominācijā balvu saņēma desmit skolēni, kuriem ir augsti mācību sasniegumi, kuri aktīvi piedalījās skolas un novada mācību olimpiādēs. Tie bija:

Valērija Jonina, Ričards Buko, Renāts Jacina, Aļesja Buko, Ksenija Buko, Artjoms Ļuļs, Karina Rakovska, Vjačeslavs Ļuļs, Valērija Silakova, Evita Levaškoviča.

Skolēnu pašpārvaldes aktīvisti, kuri organizēja pasākumus un sadarbojās ar skolas administrāciju šajā mācību gadā: Ksenija Buko, Valērija Silakova, Renāte Jermolajeva.

Par skolas vārda popularizēšanu sporta jomā, par sasniegtajiem rezultātiem olimpiādēs, par sasniegumiem mācību darbā, par kulturālu uzvedību nominācijā „Gada absolvents” balvu saņēma skolas absolvents Renāts Jacina.

Robežnieku pamatskolas kolektīvs cer, ka nākamgad nominantu būs vairāk. Projekta „Pozitīvs noskaņojums mācību gada beigās” un Krāslavas pašvaldības jauniešu projektu konkursa ietvaros uzvarētāji saņēma pārsteiguma balvas, skolai bija iespēja atjaunot absolventu alejas stādus. Iegūtā pieredze projektu realizēšanā dos iespēju jauniešiem turpmākajai izaugsmei.

Maija Šemele,
projekta koordinatore
Autores fotoJauna aptauja

Oktobris - 2022
P O T C P S S
  01 02
03
04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Dienas foto

  • Krāslavas bērnu un jauniešu centra rudens kauss autosportā

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde