ceturtdiena, 18. aprīlis, 2024Vārda diena: Jadviga, Laura

„SapSan” audzēkņu starti oktobrī

Pievienots: 20.10.2022

Šī gada 15. un 16. oktobrī Misā, Vecumnieku pagastā, notika Latvijas kausa 2. posma sacensības sporta tūrismā „O. Kalpaka piemiņas kauss – 2022”. Krāslavas Bērnu un jauniešu centra (BJC) sporta tūrisma pulciņu „SapSan” šajās sacensībās pārstāvēja trīs komandas - P, A un C vecuma grupās.

15. oktobrī sacensību dalībnieki pavadīja mežā no sešām līdz deviņām stundām, startējot komandas kombinētajā pārgājienā, kura laikā bija jāveic konkrēta distance atbilstoši savai vecuma kategorijai, kā arī distances laikā bija jāizpilda 12 uzdevumi, kas bija saistīti ar sporta tūrisma elementiem – paralēlās virves, gaisa pārceltuve, traverss, purvs, baļķis ar margu. Visu uzdevumu izpildes laikā svarīgākais bija komandas darbs, loģiskā domāšana un spēja izdomāt izeju no nestandarta situācijas. Pirmās dienas noslēgumā „SapSan” P vecuma grupa ierindojās 3. vietā, A grupa ieguva 2. vietu un C grupa ierindojās 7. vietā.

Otrā diena sākās agri no rīta ar individuālo tūrisma tehniku - katras komandas dalībnieks pārvarēja trasi uz laiku. Individuālajos startos „SapSan” komandai veicās ļoti labi, līdz ar to rezultāti ir šādi: P vecuma grupā sievietēm Alisei Samsonovičai 3. vieta, A vecuma grupā jaunietēm Evitai Mažutai 2. vieta, A vecuma grupā jauniešiem 3. vietu ieguva Maksims Berestņevs, 2. vietu - Arnis Šidlovskis un 1. vietu izcīnīja Ņikita Paks. C vecuma grupā Alekss Pavlenoks ieguva 3. vietu. Pēc individuālajiem startiem mūsu sportisti parādīja savas stiprās puses komandas tūrisma tehnikā (KTT). KTT kopvērtējumā P grupa izcīnīja godpilno 1. vietu, A grupa ierindojās 2. vietā un C grupa ieguva 6. vietu. Divu dienu kopvērtējumā Krāslavas Bērnu un jauniešu centra sporta tūrisma pulciņa „SapSan” P grupa ierindojās 3. vietā, A grupa ierindojās 2. vietā un C grupa ieguva 7. vietu.