piektdiena, 2. jūnijs, 2023Vārda diena: Emma, Lība
crest1 crest2

Mīlestība un ģimene - divas draudzenes

Pievienots: 21.02.2023

14. februāris ir Valentīna diena jeb Visu mīlētāju diena. Šie svētki mūsu dzīvē ir parādījušies pavisam nesen, taču jaunieši ātri vien ir novērtējuši šīs dienas iespējas. Ja kāds savā ikdienas dzīvē parasti ir kluss un kautrīgs, tad šajā dienā viņš var parādīt savas iztēles spējas un kādā īpašā veidā apliecināt savu mīlestību. Var pat piedāvāt savu roku un sirdi un spert pirmo soli ceļā uz ģimenes dibināšanu, bet, kad tiks izveidota ģimene, tad piedzims arī bērni - puķes Dieva pasaules dārzā. Gribētos, lai šo puķu mums būtu arvien vairāk.

Mēs, Robežnieku iedzīvotāji, nolēmām atzīmēt šos svētkus kaut kā īpaši. Tāpēc uzaicinājām ģimenes piedalīties konkursos un uzstāties uz skatuves. Atsaucās pieci drosmīgie pāri. Tā bija Ovčinko ģimene - Žanna un Oļegs, Irīna un Vjačeslavs Jacinas, Ligita un Aleksandrs Šemeļi, Jeļena Dovginko un Oļegs Apalko un Tatjana un Edgars Rakovski. Pāri piedalījās dažādos konkursos, kuros viņiem vajadzēja parādīt savu atjautību un attapību.

Vīrieši dāvāja savām sievām zvaigznes, apbēra viņas ar komplimentiem un pēc tam sacerēja dzejoļus par savu laulības dzīvi. Pasākuma muzikālo noskaņu radīja vokālais ansamblis „Viktorija”, bet Žana Buko prezentētais skečs par ģimenes laimi izraisīja zālē emociju un smieklu vētru.

Vakara noslēgumā Robežnieku un Indras pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Krūmiņš apsveica laulātos pārus, kuri šogad svin jubilejas, un pasniedza viņiem nelielas dāvaniņas. Bija daudz pāru, kuri laulībā nodzīvojuši 30 un 40 gadus. Viena no tādām ģimenēm - Olga un Ivans Lukjanski, kas ļoti interesanti un sirsnīgi atcerējās savus kopā nodzīvotos gadus, savus draugus, kas daudzus gadus atbalstīja un bija līdzās, atcerējās jaunību. Skatoties uz viņiem, gribas novēlēt visiem saglabāt savu mīlestību cauri gadiem, cienīt un novērtēt viens otru. Tad dzirkstelītes dzīvesbiedru acīs neizdeg, bet mirdz arvien gaišāk. Kā teikts sakāmvārdā: „Kur ir mīlestība un padoms, tur nav bēdu”. Tāpēc mīliet un nebaidieties par to runāt!

Irina Buko, Robežnieku Tautas nama vadītāja
Staņislava Piciļeviča fotoJauna aptauja

Jūnijs - 2023
P O T C P S S
 
01
03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Dienas foto

  • Jura Rogas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde