piektdiena, 2. jūnijs, 2023Vārda diena: Emma, Lība
crest1 crest2

„SapSan” Latvijas kausa 1. posma sacensībās sporta tūrismā

Pievienots: 22.02.2023

Šī gada 18.-19. februārī notika Latvijas kausa 1. posma sacensības sporta tūrismā, kuras norisinājās Rīgā. Sacensības tika rīkotas ar mērķi popularizēt sporta tūrismu kā veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Sacensību uzdevums bija noskaidrot 2023. gada labākās komandas sporta tūrisma iemaņu apguvē telpās un saglabāt sporta tūrisma tradīcijas Latvijā.

Krāslavas Bērnu un jauniešu centru pārstāvēja „SapSan” četras komandas – D, C, A un P vecuma grupās. Līdz ar to Krāslavas sporta tūristi startēja katrā vecuma grupā. Pirmās dienas ietvaros startēja un savas zināšanas pielietoja D un C grupas pārstāvji. Jaunāko grupu dalībniekiem šī bija pirmā pieredze tik liela mēroga sacensībās. Komandas tūrisma tehnikā dalībnieku uzdevums bija veikt četras trases, kuru laikā tika pārbaudītas sportistu zināšanas, fiziskā sagatavotība, prasme darboties komandā, loģiskā domāšana un veiklība. Pirmās dienas rezultāti patīkami pārsteidza, jo D vecuma grupas komanda ierindojās 3. vietā.

Individuālās tūrisma tehnikas trases ietvaros dalībnieka uzdevums bija maksimāli ātri veikt trasi, nepieļaujot kļūdas. Individuālās tūrisma tehnikas rezultāti ir šādi: D (visjaunākā) vecuma grupā zēniem Aleksandram Ancveriņam godalgotā 2. vieta un C (jaunākā) vecuma grupā Madarai Šņucinai 2. vieta. Kopējie rezultāti jaunākajām grupām ir ļoti pozitīvi, kas parāda, ka ir perspektīvas uz nākotnes sacensībām. Otrās dienas ietvaros sacentās vecāko grupu pārstāvji jeb B, A un P vecuma grupas.

Krāslavas BJC sporta tūrisma pulciņu „SapSan” pārstāvēja divas komandas. A vecuma grupas komanda startēja ļoti saliedēti, pārdomājot katru trasi. Līdz ar to kopvērtējumā Krāslavas A vecuma grupas komanda ierindojās 3. vietā. Individuālajos startos vecākajām grupām trase bija ļoti grūta un tehniski smaga, bet visi Krāslavas sportisti to ir paveikuši. Individuālajā tūrisma tehnikā godalgoto 2. vietu A vecuma grupā jauniešiem ieguva Maksims Berestņevs. Liels prieks par Krāslavas BJC sporta tūrisma „SapSan” dalībniekiem un viņu rezultātiem!

Alise Samsonoviča,
Krāslavas BJC sporta tūrisma pulciņa „SapSan” trenere
Autores fotoJauna aptauja

Jūnijs - 2023
P O T C P S S
 
01
02
03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Dienas foto

  • Jura Rogas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde