svētdiena, 4. decembris, 2022Vārda diena: Baiba, Barba, Barbara
crest1 crest2

Veikta laukuma un nojumes labiekārtošana

Pievienots: 05.10.2022

Krāslavas novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā „Iedzīvotāji veido savu vidi 2022” tika atbalstīts projekts „PII „Pīlādzītis” 10. grupas laukuma un nojumes labiekārtošana daudzfunkcionālai pielietošanai”. Projektu finansēja Krāslavas novada pašvaldība, un 10% līdzfinansējumu nodrošināja projektu pieteicēji nereģistrētā iedzīvotāju grupa - PII „Pīlādzītis” 10. grupa, kurā apvienojās attiecīgās grupas audzēkņu pedagogi un vecāki. Visi projekta pieteicēji ir Krāslavas pilsētas vai novada iedzīvotāji, kas pārstāv dažādu profesiju spektru.

Uzsākot realizēt projektu, nereģistrētā iedzīvotāju grupa, veidoja pārrunas, kur tika izrunāts detalizēts darbības plāns, tika izveidota skice un iztēlota projekta vīzija, darba gaitā projekta dalībniekiem radās idejas, priekšlikumi, kurus mēs kopīgiem spēkiem īstenojām.

Projekta realizēšanas laikā notika savstarpējās pārrunas, diskusijas, ierosinājumu apspriede veiksmīgai projekta īstenošanai, kā arī kopīgi tika veikta smilšu kastes rekonstrukcija, līdzsvara un šķēršļu trases ierīkošana, koka autobusa konstrukcijas izveide, āra tāfeles atjaunošana, nojumes sienu nokrāsošana un dekorēšana, aktivitāšu dēļa izgatavošana un ierīkošana, grīdas nokrāsošana un dekorēšana, metāla stieņu izgatavošana un uzstādīšana, šūpoles izgatavošana un ierīkošana. Tādējādi kopīgiem spēkiem tika īstenoti gan krāsošanas darbi, gan dēļu apstrādāšana, dēļu ēvelēšana, materiālu iegāde, izgatavotās atribūtikas uzstādīšana, gan dažādu trafaretu izgatavošana, sienu un grīdas seguma apgleznošana, kā arī tika veikti citi lietderīgi darbi 10. grupas nojumes un laukuma labiekārtošanai.

Īstenojot projekta apakšmērķus - mums izdevās īstenot projekta vispārīgo mērķi: radīt ilgtspējīgu, daudzfunkcionālo, uz jaunās mācību pieejas vērstu vidi, kas stimulēs audzēkņu vispusīgu attīstīšanu brīvdabā, kā arī radīs estētisku vidi dažādu pasākumu svinēšanai, sekmējot sadarbību starp grupas pedagogiem, bērnu vecākiem un iestādes darbiniekiem.

Mēs uzskatām, ka sasniegtais rezultāts ir ļoti labs, un, kā jau bija paredzēts, mums veiksmīgi izdevās 10. grupas āra teritoriju izveidot funkcionāli elastīgu. Jau attiecīgo teritoriju pielieto gan mācību procesā, gan pasākumu svinēšanai.

Jūtamies gandarīti, ka, sākoties jaunajam mācību gadam, 10. grupas audzēkņiem āra teritorijā ir pieejama motivējoša, zinātkāri un radošumu stimulējoša darba vide, kas noteikti rosinās un virzīs bērnus uz darbību un apkārtējās vides izzināšanu.

Elīne Vilmane,
projekta dalībniece
Autores fotoJauna aptauja

Decembris - 2022
P O T C P S S
 
01
02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
ceturtdiena, 01.12.2022

Dienas foto

  • Valsts svētku koncerts „Skaista mana tēvu zeme”

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde