ceturtdiena, 21. februāris, 2019Vārda diena: Ariadne, Eleonora
crest1 crest2

Indras pamatskolas Gada balva

Pievienots: 22.06.2018

Mācību gads Indras pamatskolā noslēdzās ar Gada balvas pasniegšanas ceremoniju. Pasākums tika organizēts, pateicoties Krāslavas novada domes atbalstītajam  projektam, kuru bija uzrakstījuši Indras pamatskolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši.

Gada balvas skolēniem tika piešķirtas šādās nominācijās: Gada skolēns - viens skolēns no katras klases ar visaugstāko vidējo balli (ne zemāko par 8, apkopojot visus mācību priekšmetus), Gada olimpietis - skolēns ar vairākām godalgotām vietām novada priekšmetu olimpiādēs, Gada sportists - skolēns ar visspilgtākiem sasniegumiem sportā, Gada mākslinieks - skolēni ar panākumiem mūzikas/mākslas konkursos un skatēs, Gada ārpusstundu darbā aktīvākais skolēns.

Pretendentus Gada balvai izvirzīja skolēni, mācību priekšmetu un interešu izglītības skolotāji, kā arī klašu audzinātāji. Lēmumu par Gada balvas piešķiršanu pieņēma Indras pamatskolas izveidotā komisija, ņemot vērā skolēnu aptaujas rezultātus, skolas vadības  un skolēnu pašpārvaldes ieteikumus.

 Indras pamatskolas  Gada balvas ieguvēji ir Dagnis Beitāns-Špaks, Agata Pogumirska, Karims Klimanis, Jeļizaveta Abrosimova, Arīna Kangizere, Jurģis Jākobsons,  Kristīne Borisova, Marta Kangizere, Deniss Sapožnikovs, Ņikita Neverovskis, Diāna Baldiņa, Daniils Lakotko, Ksenija Bārtule.

Pretendenti, kuri katrā nominācijā ierindojās 2. un 3. vietā saņēma piemiņas pildspalvas un saldas balvas.

Visu Gada balvas saņēmēju vārdi tika ierakstīti Indras pamatskolas  muzeja grāmatā.

Mums ir liels prieks, ka Latvijas jubilejas gadā skolā pirmo reizi notika šāds pasākums. Prieks, ka tika sumināti skolēni, kuri ar saviem sasniegumiem popularizē Indras pamatskolas vārdu.

Indras pamatskolas skolēnu pašpārvaldeJauna aptauja

Februāris - 2019
P O T C P S S
 
01
02 03
04
05
06
07
08
09 10
11
12
13
14
15
16 17
18
19
20
22 23 24
25 26 27 28  

Dienas foto

  • Deju kolektīvu Sadancis "Mīlestības dzīpari dejā"

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.