otrdiena, 23. oktobris, 2018Vārda diena: Daina, Dainida, Dainis
crest1 crest2

Krāslavā ir uzstādīti pieci brīvdabas trenažieri

Pievienots: 06.12.2017

Biedrība „SPORTISTS” īstenoja projektu „Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana”, kura mērķis bija daudzveidot sporta infrastruktūru, kā arī paplašināt sabiedrisko aktivitāšu klāstu vietējiem iedzīvotājiem. Brīvdabas trenažieri ir uzstādīti Pils ielā 5, Krāslavā.

Projekts tika realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) ietvaros. Sākotnēji biedrība „SPORTISTS” izstrādāja un iesniedza projekta pieteikumu biedrības „Krāslavas rajona partnerība” izsludinātajā projektu konkursā „Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”. Saņemot projekta apstiprinājumu no biedrības „Krāslavas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta, tika uzsākta tā īstenošana. 

Biedrības „SPORTISTS” projekta „Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana” ietvaros tika iegādāti un uzstādīti pieci dažādi brīvdabas trenažieri: steperis – trenažieris kāju stiprināšanai, spiešanai ar kājām, airēšanas trenažieris, dubultās līdztekas, trenažieris bicepsu attīstīšanai.

Brīvdabas trenažieri ir pieejami visu gadu jebkurā diennakts laikā. Ikviens interesents var tos izmantot sev ērtā laikā. Tie ir piemēroti jebkura vecuma cilvēkiem atbilstoši fiziskās sagatavotības līmenim. Darbojoties ar brīvdabas trenažieriem, katrs pats var regulēt aktivitātes intensitāti un pielāgot to sev (vingrinājuma ātrums, atkārtošanas reižu skaits), ar laiku palielinot intensitāti un pilnveidojot savas spējas.

Projekta „Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana” attiecināmās izmaksas ir  3939,76 eiro, no kuriem 90% finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 10% – Krāslavas novada dome.

Biedrība „SPORTISTS” vēlas izteikt pateicību biedrībai „Krāslavas rajona partnerība” par iespēju piedalīties projektu konkursā, Krāslavas novada domei par līdzfinansējumu un Krāslavas novada iedzīvotājiem par iedvesmu un atbalstu projekta realizācijā. 

Biedrība „SPORTISTS”Jauna aptauja

Oktobris - 2018
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20 21
22
23
24 25 26 27 28
29 30 31  

Apsveikumi

  • Поздравляем с юбилеем Жанну Галилееву и с днём рождения Лилиозу Ставро!

    Пусть будет полон этот праздник поздравлений, добрых слов... Вдохновляют, окрыляют пусть удача и люб...

    / Общество "Stariņš"

Dienas foto

  • Akcija "Ieaud Indru Latvijas simtgadē!"

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.