pirmdiena, 18. janvāris, 2021Vārda diena: Antis, Antons
crest1 crest2

Krāslavu apmeklēja Korejas Republikas vēstnieks

Pievienots: 22.01.2020

21. janvārī Krāslavas novadu darba vizītē apmeklēja Korejas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Viņa Ekselence Songdžins Hans (Seong-Jin Han).

Krāslavā Korejas Republikas vēstnieks tikās ar pašvaldības vadību un apskatīja vairākus objektus mūsu novada teritorijā.

Tikšanās laikā domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks īsi pastāstīja vēstniekam par Krāslavas novada administratīvo struktūru un iedzīvotāju nacionālo sastāvu, lauksaimniecības nozarēm un uzņēmējdarbību, kā arī par izglītības un kultūras sfēru.

Songdžins Hans pateicās par uzņemšanu novadā un uzsvēra, ka viņš jau paspējis iepazīties ar Krāslavu. Iepriekšējā dienā vēstnieks noskatījās režisora Viestura Kairiša jauno filmu „Pilsēta pie upes”, kas daļēji tika uzņemta Krāslavā. Turklāt Korejas Republikas vēstniecības pārstāvji ieradās mūsu pilsētā pusstundu pirms tikšanās un devās nelielā ekskursijā pa Krāslavas ielām.

„Jebkurā vietā, kuru apmeklēju, es vispirms pievēršu uzmanību kārtībai, jo tā, manuprāt, raksturo vietējo iedzīvotāju kultūras līmeni. Jūsu pilsētā ir tīras ielas, kas ir ļoti patīkami, jo tas nozīmē, ka Krāslavas vadība lieliski tiek galā ar savām funkcijām,” uzsvēra Korejas vēstnieks.

Pēc tikšanās domē vēstniecības pārstāvji apmeklēja zemnieku saimniecību „Kurmīši”, uzņēmumu „Krāslavas piens”, Krāslavas Vēstures un mākslas muzeju un Krāslavas novada Tūrisma informācijas centru (TIC).

Novada TIC telpās Korejas Republikas vēstnieks tikās ar Krāslavas skolēniem, kas interesējas par Korejas kultūru un tradīcijām. Pēc sarunas ar jauniešiem diplomāts uzaicināja viņus apmeklēt Korejas Republikas vēstniecību Rīgā un apsolīja sniegt jebkura veida palīdzību, lai veicinātu jaunatnes intereses šajā jomā.

Atvadoties Korejas Republikas vēstnieks pateicās par viesmīlību un atzinās, ka iespēju robežās vēlētos biežāk apmeklēt Krāslavu. Songdžins Hans novēlēja krāslaviešiem nezaudēt cerības uz labāku dzīvi, vēlmi sapņot un prasmi droši virzīties uz savu mērķu īstenošanu.

Elvīra Škutāne, autores foto

Fotogalerija

 

 


Jauna aptauja

Janvāris - 2021
P O T C P S S
  01 02 03
04
05
06
07
08
09 10
11
12
13
14
15
16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
pirmdiena, 11.01.2021
ceturtdiena, 14.01.2021

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde