pirmdiena, 22. aprīlis, 2024Vārda diena: Armanda, Armands
crest1 crest2

Lepnums

Pievienots: 20.02.2024

Ziemas skaistākie svētki ir aiz muguras, bet jaunais gads atnes jaunas iespējas un aktivitātes, kas turpina iepriecināt un iedvesmot gan skolēnus, gan skolotājus. Lai arī ziemas mēneši var šķist kā tumšs un auksts laiks, tie sniedz arī daudz prieka un iespēju būt kopā, mācīties un attīstīties.

Dagdas vidusskolai pirmie ziemas mēneši bija ļoti radoši, panākumiem un pasākumiem bagāti.

32. gadadiena kopš Latvijas barikādēm ir vērtīgs brīdis atcerēties un novērtēt mūsu valsts cīņu par neatkarību. Katru gadu Dagdas vidusskolā tiek rīkoti dažādi pasākumi, lai godinātu šo nozīmīgo vēsturisko notikumu un iedvesmotu nākamās paaudzes. Šie pasākumi liek ne tikai atcerēties pagātni, bet arī dod iespēju mums mācīties no vēstures un stiprināt savu kopienas saikni.

Šogad 16. janvārī Dagdas Kultūras centrā pulcējās visa kuplā Dagdas vidusskolas saime, lai pieminētu tālā 1991. gada barikāžu cīņas un godātu mūsu valsts aizstāvjus, lai klausītos, gūtu baudījumu no Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra Estrādes ansambļa sniegtā koncerta „Uzcelsim Latviju kopā!” Skolas jaunsargi šajā dienā devās uz Rīgu ar mērķi apmeklēt Saeimas namu un 1991. gada barikāžu muzeju.

Šogad Dagdas vidusskola saņēma Aizsardzības ministra Andra Sprūda pateicību nominācijā „Zemessardzes stiprinātājs” par sniegto atbalstu Zemessardzei 2023. gadā, stiprinot Latvijas aizsardzības spējas.

Janvārī un februārī skolēni piedalās priekšmetu olimpiādēs. Ar lepnumu varam teikt, ka Dagdas vidusskolas skolēni novada olimpiādēs ir ieguvuši 10 pirmās vietas, 4 otrās vietas, 7 trešās vietas un 6 atzinības. Uz valsts bioloģijas olimpiādi uzaicināta bija 11. klases skolniece Kristīne Ižika (skolotāja Anna Krilova), kura ieguva 3. vietu – bronzas medaļu.

Valsts vēstures olimpiādē piedalījās 11. a klases skolnieks Linards Kalniņš (skolotāja Ludmila Mukāne), rezultāti vēl nav zināmi, un uz informātikas olimpiādi uzaicināts 11. klases skolnieks Artjoms Dorofejevs (skolotāja Anna Krilova).

2024. gada 8. februārī skolā norisinājās zinātniskās pētniecības darbu konferences 1. posms divās nozaru grupās - dabaszinātnēs un humanitārajās, un sociālajās zinātnēs, kur piedalījās gandrīz visi 11. klašu skolēni un viens 10. klases skolēns.

Visi darbi bija interesanti, un, klausoties, kā jaunieši tos prezentē, bija skaidrs, ka viņi tajos ieguldījuši daudz darba. Skolēni bija rūpīgi gatavojušies, savu pētījumu rezultātus dedzīgi prezentēja komisijai un klātesošajiem. Katrs izstrādātais darbs vēstīja par pētījumā izmantotajām metodēm, par skolēnu veikto praktisko daļu un rezultātiem, no kuriem izskanēja atbilstoši secinājumi.

Lielu darbu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu tapšanā ir ieguldījuši skolotāji - zinātniski pētniecisko darbu vadītāji, kuri sniedza skolēniem padomus, kā labāk veikt pētījumu, kā atrast pamatojumu teorētiskajā literatūrā.

Ziemīgo noskaņu skolā iekrāsoja daudzveidīgas aktivitātes: Pateicības diena, Absolventu vakars, Aleksandrovas pamatskolas skolēnu un skolotāju „Ziemas pasaka”, radošās darbnīcas Dagdas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā un skolas bibliotēkā, mācību ekskursija uz SIA „NEMO”, Meteņu pasākums „Ķepā”, dalība CSDD rīkotajā konkursā „Gribu būt mobils”, imidža nedēļas krāsainie piedzīvojumi.

Gūta pateicība Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes rīkotajā reģiona konkursā 1.-12. klašu skolēniem „Drošie ziemas prieki”.

Gribam izteikt lielu pateicību visiem par lielo darbu un centību, kas mums ir palīdzējusi sasniegt panākumus.

Skolēni ir pierādījuši, ka ar smagu darbu un apņēmību var sasniegt daudz. Viņu panākumi mums visiem ir liela iedrošinājuma avots un liecina par izcilajām spējām un talantu.

Skolotāji, jūsu lielais ieguldījums un dedzība skolēniem sniedz ne tikai zināšanas, bet arī iedvesmu un motivāciju.

Kopā mēs esam izveidojuši fantastisku komandu, kas spēj pārvarēt jebkādus šķēršļus un sasniegt lielus rezultātus. Esam lepni par visiem mūsu panākumiem un pateicīgi par kopīgo ceļu, ko esam veikuši.

Turpināsim strādāt kopā, lai atbalstītu un iedrošinātu viens otru, lai sasniegtu jaunus augstumus un veidotu laimīgu nākotni.

Dagdas vidusskolas administrācija
Sanitas Karpovičas un Ludmilas Mukānes fotoJauna aptauja

Aprīlis - 2024
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20 21
22
23 24 25 26 27 28
29 30  
pirmdiena, 22.04.2024

Dienas foto

  • Jura Rogas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde