trešdiena, 15. maijs, 2024Vārda diena: Airita, Arita, Sofija, Taiga

U – 13 Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos

Pievienots: 30.04.2024

20. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā notika Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos U-13 vecuma grupā.

Brīvajā cīņā Danila Čubrevičs svara kategorijā līdz 52 kg izcīnīja 1. vietu. Danila uzvarēja visas četras cīņas, pretiniekiem nezaudējot nevienu punktu, un kļuva par Latvijas čempionu, kā arī tika atzīts par labāko brīvās cīņas pārstāvi šajā čempionātā.

Ustins Kravcevičs izcīnīja 3. vietu svara kategorijā līdz 39 kg. Ustins piekāpās vien pusfinālā un vēlāk guva uzvaru cīņā par 3. vietu.

Brīvajā cīņā sievietēm labu sniegumu uzrādīja Nelli Puzanova svara kategorijā līdz 55 kg. Tika uzvarētas četras cīņas un izcīnīta 3. vieta.

Veronika Levdanska svara kategorijā līdz 47 kg sīvās cīņās arī ieguva 3. vietu.

Nedaudz pietrūka līdz medaļai Ilānai Litvinskai svara kategorijā līdz 42 kg. Ilāna guva uzvaras divās cīņās, un vēlāk, ciešot neveiksmi pusfinālā, sīvā cīņā par bronzu ierindojās 4. vietā.