piektdiena, 27. aprīlis, 2018Vārda diena: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
crest1 crest2

Ziņas

 • 26.04.2018

  Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils Universitāti, Rīgas Tehniskās universitātes Daugavpils filiāli organizē izgudrojumu un inovāciju festivālu „MINOX Latgale”, kurā ar saviem izgudrojumiem vai inovācijām tiek aicināts piedalīties ikviens interesents (bērni, skolēni, ģimenes, uzņēmēji). Festivāls būs vieta, kur brīvā atmosfērā jaunie un pieredzējušie izgudrotāji varēs parādīt savus jaunākos izgudrojumus un idejas plašākai auditorijai. Festivāls „MINOX Latgale” notiks 10. maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 RTU Daugavpils filiālē, Smilšu iela 90, Daugavpilī. Ieeja festivālā ir bez maksas. www.minox.lv

 • 26.04.2018

  Pavasaris ir ne tikai ziedēšanas un putnu dziedāšanas laiks, bet arī talkas laiks. Sestdien, 21. aprīlī, mūsu skolā norisinājās Lielā talka, kurā ikvienam bija iespēja pielikt savu roku, lai kāds mūsu zemes stūrītis būtu tīrāks un sakoptāks. Visu klašu skolēni un audzinātāji piedalījās skolas teritorijas sakopšanā. Tā kā skolas teritorija ir liela, tad katrai klasei tika ierādīta konkrēta teritorija. Lai darbs ritētu raiti un kārtīgi, tad katram talkotājam bija jāņem līdzi darba cimdi. Ir patiess prieks kopā ar skolēniem piedalīties šādās talkās, lai paši savām rokām varam rūpēties par apkārtējo vidi, kurā dzīvojam un mācāmies. Kopīgiem spēkiem tika sakopta skolas teritorija! Liels paldies visiem par darbošanos un skolas apkārtnes sakopšanu! Patiess prieks un lepnums par visiem...

 • 26.04.2018

  Kad putni dziedUn jau saule riet,Zied Krāslava Krāslavas Valsts ģimnāzija šogad februārī svinēja savu 95 gadu jubileju, bet 18. aprīlī mūsu skolas pagalmā notika Krāslavas 95 gadu jubilejai veltīts pasākums. Kā sveikt pilsētu šajos svētkos, bija daudz un dažādas idejas, bet vienojāmies par simbolisku dāvanu, kas sasaistās arī ar mūsu skolas jubilejas simbolu – putnu. Skolas jubilejā putns simbolizēja absolventus, kas savā laikā ir pabeiguši skolu, devušies dzīves turpmākajās gaitās, bet daļa tomēr, līdzīgi kā gājputni, atgriežas mājās. Tāpēc pilsētai likumsakarīgi nolēmām sarūpēt putnu būrīšus kā simbolu gājputnu ceļam mājup. Dāvanas pasniegt bija uzticēts 12. klašu skolēniem kā simboliskiem gājputniem, kuri tūlīt, tūlīt atstās ierasto vidi un dosies plašajā pasaulē.  12. klašu skolēni...

 • 25.04.2018

  Krāslavas novada dome aicina Krāslavas novadā deklarētus iedzīvotājus no 31 gada vecuma piedalīties biznesa ideju īstenošanā un iesniegt pieteikumus konkursam „Īsteno ideju Krāslavas novadā!”  Konkursa mērķis ir sekmēt darba vietu radīšanu, jaunu un inovatīvu preču un pakalpojumu veidošanu, sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos Krāslavas novadā. Tā ir iespēja talantīgākajiem un uzņēmīgākajiem mūsu novada iedzīvotājiem saņemt finansiālu atbalstu līdz 4000 eiro savu prasmju un zināšanu turpmākai attīstībai. Projektus var iesniegt Krāslavas novadā deklarētie iedzīvotāji no 31 gada vecuma, kas vēlas uzsākt saimniecisko darbību vai komercdarbību Krāslavas novadā, un uzņēmēji (uzņēmēju dibinātājs/i no 31 gada vecuma), kuru apgrozījums ir līdz 50 000 EUR noslēgtajā gadā pirms projekta...

 • 25.04.2018

  Krāslavas novads ir iecienīts galamērķis ceļotāju vidū. Par to liecina statistikas dati, kas tiek apkopoti, beidzoties tūrisma sezonai. Cipari pierāda, ka Krāslavas novadu apciemo aizvien vairāk tūristu. Palielinoties pieprasījumam, paplašinās arī piedāvājums un tūrisma pakalpojumu daudzveidība. Tuvojoties jaunajai tūrisma sezonai, Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs ik gadu rīko braucienu pa Krāslavas novada jaunajiem tūrisma objektiem. Brauciens tiek rīkots ar mērķi iepazīt Krāslavas novada jaunumus tūrisma nozarē. Tradicionāli šajā braucienā piedalās vairāki desmiti interesentu – tūrisma uzņēmēji, dažādu pakalpojumu sniedzēji un visi iedzīvotāji, kurus interesē tūrisma nozares jaunumi. Tie ir cilvēki ne tikai no mūsu novada, bet arī pārstāvji no kaimiņu novadiem. Šādi...

 • 24.04.2018

   Ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, iniciatīvu izteikt sevi ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem un rosināt interesi par Latvijas dabu, tās daudzveidību un saglabāšanu šogad interešu izglītībā iesaistītie audzēkņi piedalās vides objektu un mākslas darbu izstādē – konkursā „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās”, ko rīko Valsts izglītības un satura centrs (VISC) sadarbībā ar novadu pašvaldībām.  Krāslavā konkursa 1.kārtas organizatorisko daļu uzņemas Krāslavas Bērnu un jauniešu centrs. Pilsētas jubilejas nedēļā ikvienam krāslavietim bija iespēja aplūkot klātienē vairāk nekā 60 bērnu un jauniešu veidotos 28 vides objektus, kas tika izvietoti Raiņa ielas teritorijās ap peldbaseinu, ģimnāziju un Bērnu un jauniešu centru. Vides objektus un...

 • 24.04.2018

  22. aprīlī Krāslavas pamatskolas otro, ceturto un sesto klašu skolēni devās uz Maltu, lai piedalītos Latvijas Robotikas čempionātā. Čempionātu organizēja Robotu skola sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Sacensībām tika reģistrēts 321 robots no Latvijas un Lietuvas, vairāk nekā 50 robotikas klubi un individuālie roboti. Sacensībās bija vairāku disciplīnu veidi - Lego Sumo, Mini Sumo, iRobot Sumo, Lego Līnijsekošana, Līnijsekošana, Folkrace, Lego Folkrace, Freestyle, kā arī jaunas disciplīnas Drone Racing un VEX. Krāslavas pamatskolas Robotikas komanda piedalījās līnijsekošanas, Lego līnijsekošanas, Folkrace un Freestyle jeb „Brīvā stila” disciplīnā. Robotika ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē, un, pateicoties šāda veida sacensībām, ir iespēja pilnveidot savas...

 • 24.04.2018

  17. martā norisinājās vairāki volejbola turnīri.  Krāslavas veterānu komanda piedalījās „Kungu volejbola kausa” izcīņā Maltā, kur tika godināta ar sudraba medaļām. „Jūlijas Treiģas kausa” izcīņā Neretā Krāslavas jaunietes ieguva 2. vietu, jauniešu komanda ierindojās 5. vietā. 24. martā Dagdā MIX (3x3) sacensībās Krāslavas komanda ieguva 7. vietu. 14. un 15. aprīlī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notika „Pavasara volejbola turnīrs 2018” vīriešu un sieviešu komandām. Vīriešu sešu komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja Ezernieku komanda, 2. vietā ierindojās Krāslavas komanda, 3. vietu ieguva Varavīksnes vidusskolas skolēni. Sieviešu piecu komandu konkurencē sacensību kausu izcīnīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda, Dagdas vidusskolas jaunietes ierindojās otrajā godalgotajā...

 • 23.04.2018

  Aicinām reģistrēties jauniešus (no pilniem 15 gadiem līdz 20 gadiem ieskaitot) Krāslavas novada domes finansētajā pasākumā „Jauniešu nodarbināšana 2018. gada vasaras periodā”. Reģistrācija pasākumam notiek no 17.04.2018. līdz 08.05.2018. Kādi ir darba devēji un to piedāvātās darba vietas? 1) PII „Pienenīte”, adrese: Ezera iela 15, Krāslava, LV-5601, LatvijaProfesija –„Skolotāja palīgs”;01.06.2018.-31.08.2018. (5 vakances un darba slodze 0,5); 2) PII „PĪLĀDZĪTIS”, adrese: Aronsona iela 1, Krāslava, LV-5601, LatvijaProfesija –„Skolotāja palīgs”;01.06.2018.-31.08.2018. (7 vakances un darba slodze 0,5)01.06.2018.-31.08.2018. (1 vakance un pilna darba slodze) 3) Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs, adrese: Pils iela 8, Krāslava, LV-5601, Latvija Profesija –„Datu ievadīšanas...

Jauna aptauja

Aprīlis - 2018
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28 29
30  

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.