sestdiena, 30. septembris, 2023Vārda diena: Elma, Elna, Menarda
crest1 crest2

Bērnības diena Robežniekos

Pievienots: 09.06.2023

4. jūnijā Robežniekos tika atzīmēta Bērnības diena. Laiks bija vējains un lietains. Šķita maz ticams, ka šādos laika apstākļos daudz iedzīvotāju dosies uz svētkiem, taču mūsu bažas izrādījās nepamatotas. Atbrauca pagasta autobuss ar bērniem un viņu vecākiem no vienas maršruta puses un tad arī no otras puses, pēc tām ieradās vietējās māmiņas un vecmāmiņas ar saviem bērniem.

Arī uzaicinātie pasākuma organizatori, kas bija atbildīgi par batutu un gardumiem bērniem, mums jautāja: „No kurienes jums tik daudz bērnu?” Un pat pajokoja: „Laikam izsaucāt no Dagdas un Krāslavas?” Taču tie visi bija vietējie bērni. Vienkārši daži aizbrauca dzīvot uz pilsētu, bet viņi vienmēr atbrauc pie mammām un viņu bērni - pie vecmāmiņām. Uz svētkiem mēs uzaicinājām Sergejevu ģimeni - Sņežanu un Andri. Viņi atveda lielu batutu, popkorna un cukurvates pagatavošanas aparātus. Viņu lielā ģimene labi zina, kas bērniem vajadzīgs, un tagad viņi dāvā šo prieku arī citiem mazuļiem. Sņežana visu svētku garumā nemitīgi vai nu gatavoja popkornu vai taisīja cukurvati.

Mūsu svētki sākās ar apsveikumiem, tika godināti bērni, kuri šogad sāks mācības pirmajā klasē. Bērni saņēma skolas piederumus un šūpojās šūpolēs, simboliski atvadoties no bērnības. Un tad sākās svētku aktivitātes. Vienā stacijā bērni veidoja lidmašīnas, otrajā - minēja mīklas un spēlēja izklaidējošas spēles, trešajā – nodarbojās ar loka šaušanu, bet ceturtajā stacijā bija batuts. Un vēl bija daudz kas cits! Svētku laikā bērnus izklaidēja pirāte Irēna, kura katru reizi deva jaunu uzdevumu un pēc tam piedāvāja atrast dārgumu lādi. Arī ar šo uzdevumu bērni tika galā! Dārgumu lādē bija paslēpts „zelts” - šokolādes monētas un gardi kēksi. Svētki noslēdzās ar saldo cienastu. Bērni devās mājās laimīgi un dzīvespriecīgi. Skatoties uz viņu laimīgajām sejām, gribas arī turpmāk radīt, strādāt un pārsteigt!

Irina Buko, Robežnieku Tautas nama vadītāja
Staņislava Picileviča fotoJauna aptauja

Septembris - 2023
P O T C P S S
 
01
02 03
04
05
06
07
08
09 10
11
12
13
14
15
16 17
18
19
20
21
22
23 24
25
26
27
28
29
 
piektdiena, 15.09.2023

Dienas foto

  • Visaptverošas valsts aizsardzības mācības „Namejs 2023” – patrulēšana Krāslavas ielās

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde