trešdiena, 5. oktobris, 2022Vārda diena: Amālija
crest1 crest2

Noslēgušies Grāfu un Grāfieņu Veselības svētki Krāslavā

Pievienots: 22.07.2022

Kā jau ierasts no gada uz gadu, arī šoreiz Krāslavas pilsētas svētku pēdējā diena, svētdiena, tika atvēlēta ģimenes pasākumiem. Var droši sacīt, ka Krāslavas pilsētas svētkus bagātināja Grāfu un Grāfieņu Veselības svētki, kas notika Grāfu Plāteru pils kompleksa pagalmā un Varavīksnes vidusskolas stadionā. Kā jau tika ziņots, pils kompleksa pagalmā reģistrējās 793 svētku apmeklētāji, vidusskolas stadionā, kur darbojās stacija “Miera osta” - 94. Jāatzīmē, ka reģistrētajiem dalībniekiem visas nodarbības, meistarklases un atrakcijas bija bezmaksas.

Vai cilvēku varēja būt vēl vairāk? Iespējams, jo laika apstākļi nebija īsti stabili, vienubrīd pat uzlija tā, ka nācās vilkt laukā lietussargus un lietusmēteļus vai slēpties zem jumta. Bet lietus mākonis nozuda tikpat pēkšņi, kā uzradās - svētki turpinājās!

Piedāvājums “Miera ostā” nebija tik plašs, ar kādu bērnus un vecākus pils pagalmā sagaidīja “Alise brīnumzemē”, bet katram savas intereses un katrs varēja atrast savai sirdij tuvāko nodarbi. Vingrošana ar nūjām, spēles veselībai un priekam, veselīgo kokteiļu un našķu meistarklase, suņu hendlings un dresūra, dejas ar Sarkano Karalieni un Trako Cepurnieku, ķīmiskais šovs, veselības eksprestesti, daždažādas piepūšamās atrakcijas, karaliskais karuselis, Mārtiņa lielo ziepju burbuļu atrakcija un daudz kas cits. Šīs dienas aktivitātes iemūžinātas un apskatāmas fotogalerijā un video, kas pieejami Krāslavas māmiņu kluba Facebook lapā.

Svētkus organizēja Krāslavas māmiņu klubs, cieši sadarbojoties ar  Krāslavas novada pašvaldību, pašvaldības aģentūru "Labiekārtošana K" Krāslavas kultūras namu,  Krāslavas novada tūrisma informācijas centru, zemūdens tūrisms klubu "POSEIDON Krāslava un Krāslavas Senioru skolu.

Juris Roga,
autora foto


Jauna aptauja

Oktobris - 2022
P O T C P S S
  01 02
03
04
06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Dienas foto

  • Keramikas un fotogrāfiju izstāde „Iesākumā bija Māls”

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde