otrdiena, 29. septembris, 2020Vārda diena: Miģelis, Mihails, Miks, Mikus, Miķelis
crest1 crest2

Jauns un perspektīvs

Pievienots: 14.07.2020

Emīls Ronalds Puzo projektu konkursam „Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Krāslavas novadā” pieteica projektu „Nerūsējošā tērauda izstrādājumu izgatavošana”, kas guva komisijas atbalstu. Realizējot projektu, jaunietis plāno uzņēmējiem un iedzīvotājiem piedāvāt CNC plazmas griešanas pakalpojumus, izgatavojot dažādus metāla izstrādājumus.

Emīls Ronalds ir krāslavietis, šobrīd dzīvo un strādā dzimtajā pilsētā, kā arī ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ceļu un tiltu katedras4. kursa students. Šis jau ir otrais viņa projekts, kas saņems pašvaldības atbalstu.

„Jau skolas gados sapratu, ka gribu savu dzīvi saistīt ar Krāslavu, jo šeit ir mana ģimene, draugi un mājas, un tā kā strādājot pēc darba palika daudz brīva laika un gribējās nopelnīt, vajadzēja sākt domāt par savu biznesu,” stāsta Emīls Ronalds. „Pagājušajā gadā startēju ar ceļu būves tehnikas nomas projektu, ar kura realizāciju man labi sokas, un nolēmu paņemt klāt vēl vienu nozari, kas šķiet visai perspektīva. Man patīk strādāt ar metālu – tas ir ļoti interesanti. Man paveicās tikt pie atbilstošām telpām, kur domāju ierīkot CNC plazmas griešanas galdu, kas, pateicoties datoram un AutoCAD programmatūrai, spēj izgriezt no metāla loksnes pat ļoti sarežģītas konfigurācijas detaļas. Tas būs viens no man zināmajiem perspektīvākajiem un labākajiem darbgaldiem Latgales reģionā. Potenciālie pasūtītāji apzināti, interese par iespēju izmantot pakalpojumu ir. Ja runājam par ražošanu, tad sākotnēji plānoju ražot siltumnīcu un pirtiņu apkures krāsniņas no nerūsējoša tērauda. Domāju, ka šis pakalpojums attīstīsies. Galvenais, lai būtu ko griezt, bet izgriezt varēs praktiski jebkādas konfigurācijas detaļas.”

Emīls Ronalds ir iedvesmojies no pirmā veiksmīgā projekta par ceļu būves tehnikas nomu un cer, ka pie tikpat laba attīstības scenārija varēs sākt algot savu darbaspēku. No visām iekārtām ļoti pieprasīts ir kompaktiekrāvējs (bobcat), tāpat ir iespējams iznomāt arī blietes un spēka zāģi, kā arī palīdzēt ar dažādiem labiekārtošanas darbiem, piemēram, bruģēšanu. Pagaidām jaunietis pats tiek galā ar pasūtījumu izpildi, bet jau ir sajūta, ka turpmāk bez algota palīga būs grūti paveikt visu.

„Pagaidām man pat reklamēties nevajag, pietiek ar to, ko klienti viens otram iesaka, tā teikt, no mutes mutē,” turpina sarunbiedrs. „Vairāk es nevarētu paspēt. Kad startēs jaunais projekts, tad gan vajadzēs reklāmu, jo vajadzēs lielāku apgrozījumu.”

Juris RogaJauna aptauja

Septembris - 2020
P O T C P S S
 
01
02
03
04
05 06
07
08
09
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20
21
22
23
24
25
26 27
28
30  
ceturtdiena, 03.09.2020
ceturtdiena, 24.09.2020

Dienas foto

  • Latvijas basketbola kausa atklāšanas spēle

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde