pirmdiena, 22. aprīlis, 2019Vārda diena: Armanda, Armands
crest1 crest2

Veselīgākai dzīvei arī oktobrī

Pievienots: 04.10.2018

Arī oktobrī turpināsies veselības veicināšanas pasākumi Krāslavas novada iedzīvotājiem, piedāvājot aktivitātes un informatīvo atbalstu slimību profilaksei, fiziskās un informatīvās nodarbības veselības veicināšanai.

Īpašs piedāvājums ir pusaudžiem, sadarbībā ar „Papardes ziedu” tiks sniegta korekta un aktuāla informācija par fiziski un garīgi drošām attiecībām, seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem.

Interaktīvas lekcijas notiks septiņās novada mācību iestādēs, integrējot nodarbības mācību procesā.

Sadarbībā ar Krāslavas māmiņu klubu uzlabots saturs Topošo vecāku skolas rudens ciklam, piedāvājot kvalitatīvas, valsts līmeņa profesionāļu vadītas interaktīvas nodarbības un lekcijas visiem, kuri ikdienā pieskata, auklē, aprūpē un māca zīdaiņus un bērnus - vecākus, vecvecākus, aukles, pedagogus, ārstus.

Cikls sākas 7. oktobrī ar uztura ekspertes Justīnes Apines nodarbību par uzturu un veselīgas, krāsainas uzkodu plates kopīgu pagatavošanu. Par runas attīstību grūtniecības laikā un pirmsrunas periodu līdz gada vecumam paredzēta nodarbība ar mikrologopēdi Olgu Solimu. Jaundzimušā hendlings un zīdīšana, dažādu problēmsituāciju risināšana tiks apspriesta ar Latvijas eksperti Evitu Žvaginu - Jākobsoni. Šī būs otra reize, kad Evita ciemosies Krāslavā, ļaujot praktiski mijiedarboties ar dažādu vecumu zīdaiņiem - lellēm.

Evita stāstīs arī par ergonomiskiem palīglīdzekļiem bērna ikdienas aprūpei un pārvietošanai.  Gūtās zināšanas ļaus sagatavoties un baudīt dzīvi ar zīdaini un bērnu līdz gada vecumam.

Sadarbībā ar peldēšanas treneri Diānu Vucāni paplašināta mērķa grupa, piedāvājot bezmaksas peldētapmācības ievadciklu bērniem no triju gadu vecuma. Nodarbības šiem bērniem notiks kopā ar vecākiem.

Detalizēts nodarbību grafiks 

Krāsainu rudeni vēlot,
Attīstības nodaļa


Jauna aptauja

Aprīlis - 2019
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30  

Apsveikumi

  • Priecīgas Lieldienas!

    *****************************

    / Krāslavas novada Izglītības pārvalde

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.