svētdiena, 16. jūnijs, 2024Vārda diena: Justīne, Juta
crest1 crest2

Krāslavā novadā Goda ģimenes titulam 2024 izvirza Sergejevu ģimeni

Pievienots: 23.04.2024

Krāslavas novadā Goda ģimenes titulam 2024 izvirzīta Sergejevu ģimene. Konkursu rīko Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība un finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds. Apvienība aicināja pašvaldības pieteikt daudzbērnu ģimeni, kuras apgādībā šobrīd ir vismaz trīs bērni un kura ir sumināms piemērs darba, ģimenes dzīves un sabiedriskās līdzdalības veiksmīgai sabalansēšanai, un kura būtu godam pelnījusi saņemt „Latvijas Goda ģimene 2024” titulu.

Sergejevu ģimenē aug četri aktīvi bērni – divas meitenes un divi puikas. Dmitrijs spēlē futbolu, dejo tautas dejas, dzied skolas korī, aktīvi sporto – savulaik izcīnīja 1. vietu ikgadējā Krāslavas novada 4. maija skrējienā. Anna dejo tautas dejas, dzied skolas korī, čakli mācās – pirmajā semestrī saņēma Sudraba diplomu par labām sekmēm. Turklāt Anna ir liels palīgs vecākiem, palīdzot pieskatīt jaunākos bērnus – Darja un Ņikita apmeklē pirmskolas izglītības iestādi „Pīlādzītis”.

Sņežana strādā par fizioterapeiti un masieri. Skolas gados necerēja, ka saistīs savu dzīvi ar medicīnu, zīmēja skices un gatavojās iegūt interjera dizaineres profesiju, bet galu galā, skolotājas mudināta, ar centīgumu un mērķtiecību piepildīja sapni par fizioterapeites un masieres profesiju.

Sņežanas dzīvē galvenais ir ģimene. Tajā paša laikā viņa atrod laiku un nesavtīgi dalās ar savām zināšanām, aktīvi iesaistoties projektos un citās aktivitātēs. Piemēram, sadarbībā ar „Sociālās attīstības aģentūru „Pieci airi”” vadīja garīgo veselību stiprinošas nodarbības Krāslavas novada senioriem, pirms dažiem gadiem veiksmīgi piedalījās Krāslavas novada jauniešu biznesu ideju konkursā, iesaistās biedrības „Krāslavas māmiņu klubs” aktivitātēs.

Andris strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas daļā par vada komandieri. Viņš ir aktīvs dažādu projektu dalībnieks, piedalījās bērnudārza laukumu renovācijā un labiekārtošanā, kopā ar nereģistrētu iedzīvotāju grupu „Aronsoni” startēja Krāslavas novada pašvaldības projektu konkursā „Iedzīvotāji veido savu vidi” un īstenoja atbalstīto projektu „Bērnu rotaļu laukuma renovācija”, koordinēja labdarības akciju, kuras rezultātā pirms Ziemassvētkiem izdevās palīdzēt grūtībās nonākušai ģimenei Rēzeknes pusē. Šo uzskaitījumu var turpināt un turpināt.

Sergejevu ģimene katru gadu piedalās PII „Pīlādzītis” rīkotajā labdarības gadatirdziņā. Reiz ģimene sagādāja pārsteigumu Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centra „Mūsmājas” iemītniekiem, piedāvājot bērniem piepūšamās atrakcijas, kā arī vienojās ar Dagdas jauniešiem, kuri piekrita todien atbraukt un izklaidēt centra bērnus arī ar savu programmu.

Sergejevu ģimene ir labs piemērs citiem novada iedzīvotājiem, kā veiksmīgi sabalansēt ģimenes un sabiedrisko dzīvi. Viņuprāt, līdzcilvēkiem sadarbojoties, var paveikt lielus un sabiedrībai noderīgus darbus.

Visas nominētās ģimenes 1. maijā tiek aicinātas piedalīties Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībās Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Nominētās ģimenes vērtēs Apvienības sastāvā esošo astoņu daudzbērnu ģimeņu biedrību vadītāji. Trīs laureātu ģimenes tiks īpaši sveiktas ar atbalstītāju balvām Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībās Rīgas Zooloģiskajā dārzā.


Jauna aptauja

Jūnijs - 2024
P O T C P S S
  01 02
03
04
05
06
07
08 09
10
11
12
13
14
15
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dienas foto

  • 14. jūnijs – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde