piektdiena, 12. aprīlis, 2024Vārda diena: Ainis, Jūlijs
crest1 crest2

Aizvadīta Krāslavas novada tūrisma uzņēmēju sanāksme

Pievienots: 22.01.2024

Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) ik gadu janvārī aicina Krāslavas novada tūrisma nozares uzņēmējus uz kopīgu sanāksmi, lai atskatītos uz aizvadītās tūrisma sezonas paveikto, izvirzītu jaunus mērķus gaidāmajai sezonai, kā arī iegūtu jaunus kontaktus un sadarbības partnerus.

Šogad, 18. janvārī, sanāksme tika rīkota Jaundomes muižas Vides izglītības centrā, Ezernieku pagastā. Uzņēmēju sanāksmes ir kļuvušas par tradicionālu un ļoti gaidītu pasākumu Krāslavas novada tūrisma jomā strādājošo cilvēku vidū. Šogad pulcējās 70 dalībnieki no 44 dažādiem tūrisma uzņēmumiem un iestādēm, t.sk. tika pārstāvētas 27 izmitināšanas iestādes, 4 amatniecības objekti, 7 muzeji un centri, 6 vietējās produkcijas ražotāji un mājražotāji.

Sanāksmes mērķis ir motivēt un pateikt paldies tūrismā strādājošajiem uzņēmumiem un iestādēm, kas uzņem viesus mūsu novadā un nepārtraukti attīstās, strādā un iet uz priekšu, lai piesaistītu jaunus viesus un padarītu mūsu apkārtējo vidi vēl pievilcīgāku. TIC sanāksme - tā ir kā starta līnija, no kuras uzsākt darbu jaunajā tūrisma sezonā, kā arī vieta, kur kopīgi var vienoties par jaunu ideju realizēšanu.

Ar uzrunu uzstājās Krāslavas novada Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Inga Golberga, kura sirsnīgi pateicās sanāksmes dalībniekiem par viņu paveiktajiem darbiem, kā arī novēlēja visiem veiksmīgu un ražīgu 2024. gadu.

Latgales Tūrisma asociācijas speciāliste Laura Spundere iepazīstināja klātesošos ar asociācijas darbību, izstāstīja par plānotajiem projektiem, kā arī citām aktivitātēm tūrisma nozares attīstības sekmēšanai.

Krāslavas novada TIC vadītāja Tatjana Kozačuka uzstājās ar prezentāciju par aizvadītās tūrisma sezonas statistikas datiem, pastāstīja par 2023. gadā paveiktajiem darbiem, t.sk. izdotajiem marketinga materiāliem, rīkotajiem pieredzes apmaiņas braucieniem, festivāliem, gadatirgiem un daudziem aktīvās atpūtas pasākumiem. Gads ir bijis ļoti piesātināts, darbīgs un pilnvērtīgs. Turpinājumā T.Kozačuka iepazīstināja klātesošos ar plānotajiem pasākumiem 2024. gadā.

Jaundomes muižas vadītāja Līga Vaivode iepazīstināja viesus ar Jaundomes muižas Vides izglītības centra piedāvāto pakalpojumu klāstu, muižas vēsturi un centra rekonstrukcijas posmiem.

Pasākums tika bagātināts ar skaistiem Karinas Stivriņas un Brigitas Madelānes muzikālajiem priekšnesumiem, kas radīja īpaši siltu un omulīgu noskaņu. Tūrisma nozarē strādājošie cilvēki ir atvērti, sirsnīgi un dara savu darbu no visas sirds.

Sanāksmes noslēgumā dalībnieki saņēma dāvanā Krāslavas novada pašvaldības sarūpēto kalendāru 2024. gadam, kā arī jaunos Krāslavas novada tūrisma ceļvežus, kurus ikviens var paņemt Krāslavas novada TICā vai Dagdas TIPā.

Sekojiet aktuālajai tūrisma informācijai tīmekļvietnē www.visitkraslava.com, kā arī Krāslavas novada TIC un Dagdas TIP profilos sociālajā tīklā „facebook”.

Krāslavas novada TIC kolektīvs
Foto no TIC arhīvaJauna aptauja

Aprīlis - 2024
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
pirmdiena, 01.04.2024
09:58 Pasākumi

Dienas foto

  • Atsākti tilta pār Jāņupīti Krāslavā būvdarbi

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde