pirmdiena, 2. oktobris, 2023Vārda diena: Ilma, Skaidris
crest1 crest2

Pavasara noskaņa Robežniekos

Pievienots: 11.05.2023

Pienācis ilgi gaidītais maija mēnesis. Visi gaidīja, kad iestāsies pavasarīgi silts laiks, bet nekā. Arī nakts salnas satrauca ciema iedzīvotājus. Maija sākumā tiek svinēti vairāki svētki, un visa nedēļa bijusi piepildīta dažādiem svētku pasākumiem. Kāds steidzās pastrādāt savā mazdārziņā, cits – siltumnīcā, taču 6. maija vakarā visi sapulcējās Robežnieku Tautas namā uz koncertu, kas bija veltīts Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai.

Šajā dienā pie mums ciemos ieradās kolektīvi no Izvaltas ar savu vadītāju Andu Leikumu, lai iepriecinātu vietējos iedzīvotājus ar saviem priekšnesumiem. Koncerts sākās ar sieviešu ansambļa „Blāzma” uzstāšanos, pēc tam uz skatuves visus priecēja jauniešu deju grupa „Laimītes”. Ar savu priekšnesumu mūs pārsteidza arī viesis no Daugavpils - Sergejs, kurš izpildīja dažas kompozīcijas elektroģitāras pavadījumā. Mūsu skatītājiem tas bija kaut kas jauns, un viņi klausījās ļoti uzmanīgi. Dziesmas nomainīja dejas un otrādi. Izrādījās, ka pašdarbnieki no Izvaltas ne tikai dzied, bet arī dejo. Ar savām dejām mūs priecēja grupa „Izvaltas Alise”, to nomainīja kolektīvs „Robežnieku Alise”. Un kas gan būtu šis koncerts bez mūsu slavenā vokālā ansambļa „Viktorija”. Vietējie iedzīvotāji sirsnīgi sagaidīja kolektīva dalībnieces. Un arī tas vēl nav viss! Kad uz skatuves kāpa vīriešu kolektīvs „Ozoli” no Izvaltas, visas sievietes bija sajūsmā! Ieraudzīt dziedošu vīrieti – tas jau ir brīnums, bet te uzstājās trio! Protams, šis kolektīvs izpelnījās ovācijas, aplausus un „bravo!” saucienus.

Visi skatītāji bija gandarīti par koncerta dalībnieku priekšnesumiem un ar labu noskaņojumu devās mājās. Gribētos, lai mūsu iedzīvotāji biežāk atrastu sevī spēkus un vēlmi iziet no mājām un piedalīties pasākumos. Reizēm daži cilvēki nelabprāt dodas uz koncertu, bet atgriežas ar pozitīvām emocijām. Taču mūsu dzīve sastāv no sīkumiem, tāpēc mums ir jāmācās dzīvot un priecāties par dzīvi! Un ne tikai strādāt, mums jāiemācās arī atpūsties!

Irina Buko, Robežnieku Tautas nama vadītāja
Staņislava Picileviča foto.Jauna aptauja

Oktobris - 2023
P O T C P S S
  01
03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Dienas foto

  • Visaptverošas valsts aizsardzības mācības „Namejs 2023” – patrulēšana Krāslavas ielās

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde