sestdiena, 27. aprīlis, 2024Vārda diena: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Jaunāko vieglatlētu starti Latvijas čempionātā

Pievienots: 04.07.2023

Jūnija divās pēdējās dienās Zemgales Olimpiskā centra vieglatlētikas stadionā Jelgavā notika 2023. gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupām. Sezonas svarīgākajās sacensībās U14 grupas sportisti sacentās 26 disciplīnās, bet U16 grupas jaunieši sacentās 38 disciplīnās.

Krāslavas novada Sporta skolu čempionātā pārstāvēja četri vieglatlēti un izcīnīja četras medaļas. Pirmajā sacensību dienā Mariks Ļebedevs 100m distancē ar 11,57s sezonas labāko rezultātu izcīnīja čempiona titulu. Alekss Ozoliņš 80m distancē ar rezultātu 10,27 s ieguva  2. vietu, bet tāllēkšanā 11. vietu. Luīze Kromāne tāllēkšanā ierindojās 10. vietā.

Otrajā čempionāta dienā Mariks tāllēkšanā ar 6,13m tālu lēcienu nodrošināja sev 2. vietu. Alekss 300 m distancē piekāpās sportistam no Dobeles un ieguva sev otro sudrabu. Maksims Giruckis augstlēkšanā izcīnīja augsto 6. vietu un tāllēkšanā  - 19. vietu.