sestdiena, 27. aprīlis, 2024Vārda diena: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Sacensības nav tikai par uzvaru vai zaudējumu!

Pievienots: 11.12.2023

Laikā, kad cilvēki meklē jaunu un aizraujošu pieredzi, sporta tūrisma sacensības izceļas kā viens no aizraujošākajiem piedzīvojumiem, kurš prasa labu fizisko sagatavotību, spēku, izturību, prasmi ātri un stratēģiski domāt.

Šogad, no 2. decembra līdz 3. decembrim, bērniem un jauniešiem no dažādām Latvijas malām - Rīgas, Jelgavas, Siguldas, Misas, Rudzātiem un Krāslavas - kopā ap simts sportistiem bija iespēja piedalīties Latvijas kausa 4. posma sporta tūrisma sacensībās „SapSan-2023”, kas notika Krāslavas novadā, Robežniekos. Sacensības organizēja Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācija sadarbībā ar Krāslavas Bērnu un jauniešu centru un Latvijas Alpīnistu savienību. Sacensību dalībniekiem ātri un tehniski pareizi bija jāpārvar sporta tūrisma trases.

Pirmajā dienā sportisti startēja individuālajā tūrisma tehnikā. Otrā diena aktīvi aizsākās ar komandu tūrisma tehniku, kur svarīgākais bija komandas gars, neatlaidība, ātrums un tehniskais izpildījums.

Krāslavas Bērnu un jauniešu centra sporta tūrisma pulciņa „SapSan” audzēkņi aktīvi iesaistījās rīkotajās sacensībās un sasniedza augstus rezultātus. C vecuma grupā zēniem Aleksandrs Ancveriņš ieguva 2. vietu, B vecuma grupā jauniešiem Alekss Pavlenoks ieguva 1.vietu, apsteidzot savu konkurentu uz vienu sekundi. A vecuma grupā jauniešiem 3. vietu ieguva Arnis Šidlovskis, 2. vietā ierindojās Maksims Berestņevs un godalgoto zelta medaļu uzvarēja Ņikita Pleiko-Ižiks. Komandu tūrisma tehnikā, C vecuma grupā, 7 komandu konkurencē Krāslavas BJC „SapSan” komanda ierindojās 3. vietā, B vecuma grupā ieguva 3. vietu, A vecuma grupa ierindojās 3. vietā un P vecuma grupā, krāslavieši ieguva 2. vietu.

Šīs sacensības nav tikai par uzvaru vai zaudējumu, tās ir par piedzīvojumu, dažāda vecuma sporta tūrisma sacensību dalībnieku sadarbību, kopīgām emocijām un cieņpilnu kopā būšanu.