svētdiena, 25. augusts, 2019Vārda diena: Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija
crest1 crest2

Jauno vieglatlētu starti

Pievienots: 01.07.2019

Noslēgusies sacensību sezona visjaunākajiem, U12 vecuma grupas (2008.-2009.dz.g.) vieglatlētiem. Sportisti sacentās lēkšanas, skriešanas un mešanas disciplīnās Latgales reģiona sacensībās Daugavpilī (5 komandas), Ludzā (13 komandas), Viļānos (6 komandas) un mājas sacensībās Krāslavā (9 komandas).  Krāslavas jaunajiem vieglatlētiem šajā sezonā ir izdevies izcīnīt daudzas godalgotās vietas un uzrādīt arī labus rezultātus, šeit atzīmējam tikai labākos no tiem.

Andrejs Tokarskis   1. vieta –  60 m  - 9,6 sek.
Dmitrijs Adamovičs   3. vieta – 60 m – 9,8 sek.
Alekss Pavlenoks    2. vieta – 500 m – 1:39,1 min, 3. vieta augstlēkšana – 1,15 m.
Lauris Šidlovskis     1. vieta – bumbiņas mešana – 37,68 m, 2. vieta tāllēkšanā – 3,66 m.
Andrejs Poltarenoks    1. vieta – pildbumbas auta mešana (1 kg) – 8,06 m.
Bernadetta Podjava 1. vieta – 60 m – 9,3 sek., 2. vieta – tāllēkšanā – 3,85 m, 3. vieta – 200 m – 32,3 sek.
Arīne Hološina        1. vieta – augstlēkšanā- 1.20 m,1. vieta –  tāllēkšanā – 3,88 m.
Inta Karabaņa          1. vieta – augstlēkšanā – 1.20 m.   
Samanta Riekstiņa   2. vieta – bumbiņas mešanā – 25,57 m.
 Pirmie starti notika arī U10 vecuma grupā.
Viktorija Dimbovska  2. vieta – 60 m – 10,4 sek., 2. vieta tāllēkšanā – 3,33 m.
Daniels Skorodumovs 2. vieta - 60 m – 10,3 sek.

 Arī U14 vecuma grupas (2006.-2007.dz.g.) vieglatlēti piedalījās visās augstākminētās sacensībās, taču tās jau bija kā gatavošanās un kvalifikācijas turnīri Latvijas čempionātam. Visas četras meitenes, kuras pārstāvēja Krāslavas Sporta skolu šajā vecuma grupā, izpildīja normatīvus dalībai Latvijas čempionātam, kurš notiks Ventspilī.  

 Anastasija Apenko - 1. vieta – 60 m barjerskriešanā – 10,4 sek., 1. vieta tāllēkšanā – 4.32 m, 3.vieta - augstlēkšanā – 1.30 m.
Terēza Podjava – 1. vieta – 60 m – 8,6 sek., 1. vieta – 100 m – 13,8 sek., 1. vieta - 300 m – 51,3 sek., 3. vieta – tāllēkšanā – 4.37 m, 2. vieta – augstlēkšanā – 1.30 m.
Santa Ostrovska - 1. vieta – augstlēkšanā – 1,35 m.
Anete Stašāne – augstlēkšanā – 1.35 m.

 U-16 vecuma grupā arī četras meitenes izpildīja normatīvus: Līva Māra Mukāne – augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā, Amīna Soskova – 100 m, Aleksandra Soročina – tāllēkšanā un Samanta Dunska – lodes grūšanā.

 U-18 vecuma grupā Latvijas čempionātā piedalīsies: Katrīna Ļaksa – augstlēkšanā, Evelīna Sitnika – 1500 m skriešanā, Samanta Krumpāne – 100 m, Daniela Timma – tāllēkšanā un 3-solī.

Novēlēsim veiksmi un labus laika apstākļus Latvijas čempionātos!

 Inese Umbraško, direktora vietniece


Jauna aptauja

Augusts - 2019
P O T C P S S
 
01
02 03 04
05
06
07
08
09
10 11
12
13
14
15
16
17 18
19
20
21
22
23
24
26 27 28 29 30 31  
trešdiena, 07.08.2019
ceturtdiena, 08.08.2019
trešdiena, 14.08.2019
piektdiena, 16.08.2019

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.