otrdiena, 21. maijs, 2024Vārda diena: Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
crest1 crest2

Slēpotāju starti

Pievienots: 27.01.2017

14.-15. janvārī Vietalvā notika Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, kurā piedalījās arī slēpotāji no Krāslavas. Šajā posmā sportisti startēja vidēja garuma distancēs, gan klasiskajā, gan brīvajā stilā.

5 km distancē starp juniorēm Jolanta Konstantinoviča izcīnīja divas bronzas medaļas, Sņežana Jegorčenko starp jaunietēm abās dienās ierindojās 4.vietā. Natālija Kovaļova starp sievietēm ieguva 4.vietu klasiskajā stilā un 6.vietu brīvajā stilā.

Savukārt 10 km distancē junioriem Ojārs Vanags ieguva divas zeltas medaļas. Starp jauniešiem labu rezultātu uzrādīja Artēmijs Ivanovs, kurš starp 15 dalībniekiem klasiskajā stilā ieguva 5.vietu. Toties Līgai Volkai labāk veicās brīvajā stilā, kur viņa izcīnīja 5.vietu U-14 grupā.

21.-22. janvārī mūsu slēpotāji piedalījās sacensībās Lietuvā, slēpošanas-biatlona centrā Ignalinā. Sacensībās piedalījās slēpotāji no Krievijas, Lietuvas un labākie Latvijas slēpotāji.

Šajās sacensībās Krāslavas slēpotāji uzrādīja labus rezultātus. Natālija Kovaļova gan sprinta distancē, gan 7.5 km distancē ieguva 6. vietu. Jauniešu grupā masu startā brīvajā solī Artēmijs Ivanovs izcīnīja augsto 5. vietu, Līgai Volkai savā vecumā grupā - 7.vietā.