otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Krāslavas šāvēji uzsāka sezonu ar medaļām

Pievienots: 30.10.2018

4.-6. oktobrī Krāslavas Sporta skolas šāvēji piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā ložu šaušanā.

Šaušanā no 3 stāvokļiem (no ceļa, guļus un stāvus) Dana Soskova uzlaboja personīgo rezultātu par 13 punktiem, ar ko izpildīja sporta meistara kandidāta normatīvu un izcīnīja 2. vietu, zaudējot līderei tikai 3 punktus.  Marekam Mjadjutam neizdevās labi izpildīt šaušanu stāvus, lai pacīnītos ar līderi, un līdz ar to viņam 2. vieta.

Vingrinājumā 30 šāvieni guļus Dana Soskova ieguva 3. vietu, Ēriks Lukaševičs ar personīgo rekordu ierindojās 6. vietā, Artūrs Verigo 7. vietā un Mareks Mjadjuta 8. vietā.

Šaušanā ar pneimatisko šauteni Dana Soskova ierindojās 7. vietā. Jauniešu konkurencē Marekam Mjadjutam 4. vieta, Artūram Verigo 6. vieta, Igoram Jegorovam 15. vieta, Ērikam Lukaševičam 16. vieta, Aļģim Berestnevam 21. vieta un Andrejam Maksimovam 23. vieta.

Šaušanā ar pneimatisko šauteni PŠ-MIX (kur pāros šauj meitene un zēns) sīvā cīņā finālā Dana Soskova un Mareks Mjadjuta izcīnīja 3. vietu.

Kopvērtējumā Krāslavas komanda ierindojās 4. vietā (14 komandu konkurencē).