sestdiena, 11. maijs, 2024Vārda diena: Karmena, Manfreds, Milda

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā

Pievienots: 19.02.2016

Latvijā ir trīs specializētas ziemas sporta bāzes ar mākslīgā sniega segumu, tāpēc 13.-14. februārī Madona spēja organizēt Latvijas čempionātu distanču slēpošanā.

Pirmajā sacensību dienā sportisti sacentās sprinta distancē, klasiskajā stilā. Krāslaviešiem izdevās uzrādīt diezgan labus rezultātus, kaut arī sniega trūkuma dēļ nebija iespējas kvalitatīvi trenēties. Artēmijs Ivanovs iekļuva pusfinālā un ieguva 11.vietu. Ojārs Vanags junioru konkurencē ieguva sudraba medaļu. Jolanta Konstantinoviča un Sņežana Jegorčenko izcīnīja attiecīgi sudraba un bronzas medaļu. Natālija Kovaļova ieguva devīto vietu starptautiskajās sacensībās, kurās piedalījās sportistes no Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Otrajā sacensību dienā ziema atgādināja par sevi un uzsniga liela kārta svaiga sniega, kas slēpošanas trasi pārvērta vēl sarežģītākā.  Slēpotāji sacentās distancē, kuru veica brīvajā stilā. 10 km distancē Sņežana Jegorčenko izcīnīja bronzas medaļu, Jolantai Konstantinovičai 4.vieta. Ojārs Vanags 15 km distancē izcīnīja sudraba medaļu, savukārt Natālija Kovaļova 10 km distancē 21 dalībnieču konkurencē ieguva astoto vietu.